Včerajší duel na Farme medzi Kristi Dali (32) a Nicolettou Tóthovou (24) bol skutočne napínavý a diváci boli radi, že vidia poriadny boj. Zdalo sa, že obe baby si nič nedajú zadarmo, no v istom momente sa to zvrhlo na obyčajnú frašku! 

Každý, kto Farmu sleduje aktívne už vie, že duel vyhrala možno trochu prekvapujúco bojovná Kristi. Tá podľa svojich slov túžila po návrate na statok, a preto bojovala, čo jej sily stačili. A to aj napriek tomu, že po prvej disciplíne viedla jej súperka Nicoletta. Potom sa však skóre otočilo a do štvrtej disciplíny išla Kika s vedením 2:1. Tú nakoniec dokázala zvládnuť, keď išla ako o život a svojej súperke nič nedarovala, na rozdiel od Nicoletty.

Tá od jednej chvíle očividne prestala bojovať a nechala Kristínu v poslednej disciplíne vyberať jablká zo suda s vodou a odnášať ich jedno po druhom do svojej misky. Po prehre sa dokonca Nicoletta vyjadrila, že to takto chcela, pretože po návrate na farmársky statok už netúžila. Divákov to poriadne naštvalo, pretože to nie je prvýkrát, čo s takýmito slovami vypadnutý farmár súťaž opustil. V komentároch dali svoju frustráciu opäť poriadne najavo a my vám prinášame tie najlepšie z nich!

Vypadnutá Nicoletta – komentáre divákov

Foto: Facebook/Farma, Farma.markiza.sk