Finále obľúbenej reality show Farma sa nezadržateľne blíži a na televíznych obrazovkách vídame stále aj fotomodelku Kristi Dali (32). Tá pred svojim odchodom na statok nemohla ani tušiť, že jej expriateľ Paul Heli spôsobí poriadne problémy. Po mnohých závažných informáciach, ktoré uverejnil už predtým, teraz vyrukoval so zoznamom vecí, ktoré si farmári mohli vziať do súťaže, ale aj ktoré boli absolútne zakázané! 

Paul sa potom, čoho bol svedkom na televíznej obrazovke, rozhodol už viackrát Kristíne zavariť so zverejnením informácií, ktoré diváci vedieť rozhodne nemali. Už predtým sa vyjadril aj o tom, že sa dozvedel, že vo finále 13. decembra sa objaví trojica Gabriel Sedláček, Radovan Dulín a Romana Košťálová. Tomuto tvrdeniu zatiaľ doterajší priebeh súťaže aj nasvedčuje, keďže všetci traja sú stále v hre a postúpili do záverečného týždňa.

Tentokrát Paul Heli zverejnil zaujímavý e-mail, ktorý dostala údajne Kristi tesne pred odchodom na Farmu. Týkal sa vecí, ktoré si súťažiaci mohli, respektíve mali zakázané priniesť ich na statok. Aj tieto zákulisné informácie teda divákom prinesú ešte viac svetla do natáčania dlhoročne populárnej a vysoko sledovanej reality show!

Zoznam vecí, ktoré si súťažiaci berú/nemôžu zobrať na Farmu

Foto: Instagram/Pau.heli, Farma.markiza.sk