Moderátorky TV novín tvorili vždy špecifickú kategóriu na televíznych obrazovkách, pretože okrem spontánneho prejavu museli zaujať i svojím vzhľadom, a to aj napriek tomu, že ich na našich prijímačoch vidíme iba od pása hore. O to náročnejšie kritériá sú kladené pri výbere týchto krások. Avšak klenot, ktorý „vlastní“ komerčná česká stanica TV NOVA, jej musia závidieť všetky konkurenčné televízie!

Lucie Borhyová pôsobí na obrazovkách spomínanej televíznej stanice už od roku 1999 a na jej kráse sa za tie roky snáď nič nezmenilo – iba ak by ešte viac skrásnela. Hoci len pred pár dňami (16. 4.) oslávila štyridsiatku, tento vek by jej určite nikto ani len netipoval, a preto si môže dovoliť randiť s omnoho mladšími mužmi.

Po jej boku sa tak na istý čas objavil aj podstatne mladší kolega z Novy, bývalý moderátor Športových novín, Michal Hrdlička, ktorému sympatická blondínka dokonca porodila dcéru. I napriek viacerým rozchodom a neúspechom v partnerskom živote však krásnej Lucke úsmev na tvári nikdy nechýba a tu je zopár dôkazov, že je tomu naozaj tak. Špeciálnu pozornosť si zaslúži fotka na konci galérie, na ktorej je moderátorka v rajcovom korzete!

Lucie Borhyová – „MISS televíznych novín“

Lucie Borhyová moderátorka televíznych novín TV Nova

Lucku Borhyovú na zvodnej fotke si môžete pozrieť —TU—

Foto: Instagram/Lucie Borhyová