Praiya Suriya má iba dvadsaťštyri rokov, no skúseností na rozdávanie. Aj napriek tomu, že nepatrí medzi ohurujúce krásky, údajne randila s viac ako päťtisíc mužmi. Žije si na vysokej nohe, avšak tvrdú prácu za tým nehľadajte. Praiyain biznis plán je jedinečný a dopyt po jej službách obrovský.

Vychcaná Thajčanka si v priebehu rokov na mužoch vyskúšala rôzne praktiky, ktoré im okamžite otvárali peňaženku. Mala ich natoľko obmotaných okolo prsta, že si mohla vypýtať akýkoľvek luxusný rozmar. A práve na ,,úprimnej“ láske postavila celé svoje podnikanie.

Je verejne známe, že Thajsko patrí medzi chudobnejšie krajiny a miestne ženy cudzincov doslova uctievajú. Preto je úplne bežné, ak si zúfalé zlatokopky zabezpečia luxusný život sobášom s jedným z nich. Do tohto plánu sa zapája samotná Praiya, prezývaná aj matka všetkých zlatokopiek, ktorá učí mladé ženy, ako zbaliť bohatého muža.

 gold digger GIF

Jednou z praktík je predstieranie, že slečna prišla o svojho zbožňovaného chlpatého miláčika. Slzy dievčiny u muža okamžite spôsobia ľútosť, ktorá ich podnieti ku kúpe drahého darčeka zmierňujúceho bolesť. Samozrejmosťou je zavádzanie, že bohatstvo úlovku ju absolútne nezaujíma. Medzi prefíkanými trikmi je aj oznámenie, že mladej zlatokopke skončila zmluva prenájmu, vďaka čomu sa môže rýchlo nasťahovať do luxusného sídla budúceho manžela. Ďalšie praktiky sú pre verejnosť tabu, keďže ich Praiya považuje za obchodné tajomstvo.

No pozor, cieľom tohto ,,vzdelávacieho“ kurzu nie je učiniť chlapa šťastného, ale zistiť, ako sa mu dostať čo najhlbšie do peňaženky bez toho, aby mal pocit, že je využívaný.

Praiya Suriya

Zdroj | Foto: thesun.co.uk, Facebook