Brankár Loris Karius vo finále Ligy majstrov daroval víťazstvo Realu Madrid, keď spravil dve fatálne chyby, po ktorých prišli góly Benzemu a Balea. Pozrite však, čo urobil Sergio Ramos Kariusovi len dve minúty pred jeho prvým kiksom!

Prvý gól finálového merania síl padol v 51. minúte, keď Karius nepochopiteľne vyhadzoval loptu popri Benzemovi, ktorý ju zasiahol a odrazila sa z jeho kopačky do brány. Ďalší veľký kiks predviedol nemecký gólman v 83. minúte, keď sa snažil chytiť ďalekonosnú strelu Garetha Balea a tá skončila v sieti. Niekoľko hodín po skončenom finále (výhra Realu Madrid 3:1) však začalo internetom kolovať video, ktoré ukazuje, že Sergio Ramos lakťom tvrdo fauloval Lorisa Kariusa v 49. minúte zápasu. O necelé dve minútky neskôr prišiel Kariusov prvý obrovský skrat…