Počas uplynulého víkendu si slávny Portugalčan Cristiano Ronaldo pripísal svoj ligový debut za Juventus, ktorý sme si bližšie rozobrali –TU–. V tomto zápase s Chievom Verona “Stará dáma” vyhrala 2:3, ale na konci stretnutia došlo k nepríjemnej zrážke medzi Ronaldom a gólmanom Chieva Sorrentinom. Čo CR7 urobil potom?

39-ročný taliansky brankár Stefano Sorrentino sa v zápase svojho Chieva s Juventusom poriadne blysol, najmä pri pokusoch Portugalčana. Slávnemu Cristianovi Ronaldovi totiž pochytal hneď niekoľko skvelých striel, ale na konci duelu mal smolu. Práve po súboji s niekdajšou hviezdou Realu Madrid sa zranil. Stalo sa to v absolútnom závere druhého polčasu a skúsený gólman musel byť následne vystriedaný za 28-ročného Andreu Seculina.

Po tomto nepríjemnom strete však 33-ročný Portugalčan opäť raz ukázal futbalovému svetu svoju pravú tvár, keď sa zachoval ako skutočný športový gentleman. Sorrentino totiž na sociálnej sieti zverejnil status, v ktorom napísal: “Dostal som správu s prianím skorého uzdravenia od Cristiana Ronalda. Ďakujem ti legenda.” Tento krok slávneho Portugalčana si vyslúžil obrovské množstvo uznania medzi futbalovými fanúšikmi. 🙂

Foto: YouTube | Video: Streamable.com