Španielska Marbella, nachádzajúca sa na juhu tejto nádherne slnečnej krajiny, učarovala viacerým známym osobnostiam. Honosné sídlo tam má ruský prezident Vladimir Putin či obľúbený herec Antonio Banderas. Zo Slovákov sa vilou v Marbelle môže pochváliť televízny moderátor Vilo Rozboril (53)! 

Vilo Rozboril je už dlhé roky známym moderátorom, ktorého ľudia poznajú vďaka tomu, že na televíznych obrazovkách plní sny ľuďom, ktorých osud tvrdo skúšal. Momentálne je stále populárna jeho relácia V siedmom nebi, ktorú vysiela TV Joj. Rozboril patrí medzi najlepšie platených slovenských moderátorov a aj preto si môže dovoliť nevídaný luxus.

Na našom Facebooku MANMAGAZIN nájdete pre chlapa to najlepšie 😎 Sledujte ho >>>TU<<<

Podľa informácii portálu Plus7dni.pluska.sk bola jeho vila v španielskej Marbelle v čase kúpy v roku 2013 ocenená na približne 500-tisíc eur. Súčasťou tohto sídla sú štyri spálne a kúpeľne a počas Rozborilovej neprítomnosti sa mu o ňu stará miestny pán. V susedstve má haciendu aj Vladimir Putin, ktorého vila však údajne stála až 15 miliónov libier. Okrem neho má Rozboril v blízkosti mnoho ďalších vplyvných ľudí a môže si teda užívať nadštandardnú spoločnosť v pokojnej prímorskej atmosfére.

Fotky Rozborila aj zo španielskej Marbelly si môžete pozrieť >>TU<<

Vilo Rozboril si rád užíva pokoj v španielskej Marbelle.

Zdroj: Plus7dni.pluska.sk | Foto: YouTube