Pokiaľ patríte k ľuďom, ktorí veria predpovediam o konci sveta, máme pre vás jednu veľmi zlú správu. Kresťania najnovšie vyrukovali s presným dátumom, kedy má apokalypsa nastať, a je to vraj len otázka niekoľkých dní!

Kresťanský numerológ David Meade sa preslávil už viacerými konšpiračnými teóriami o konci sveta. Predpovedal ho už napríklad v auguste 2017 či v septembri toho istého roka. Najnovšie podľa informácií zverejnených na portáli Daily Mail Meade vyrátal, že koniec sveta nastane už v apríli 2018, a to konkrétne 23. 4. Jasným znamením toho, že tentokrát sa David nemýli, má byť podľa neho úkaz očakávaný počas tohto dňa, kedy bude mesiac spolu so Slnkom v Panne a rovnako tak aj Jupiter.

Práve Jupiter má v tomto vesmírnom „divadle“ zobrazovať mesiáša a podľa Meadeho odkazovať na verš známy evanjelickým kresťanom: „Na oblohe sa objavilo veľké znamenie. Žena oblečená so slnkom, s mesiacom pod jej nohami a na hlave s korunou dvanástich hviezd. Bola tehotná, plakala a trpela v pôrodných bolesiach.“ Vedci z NASA Meadeho tvrdenia o aprílovom konci sveta odmietajú, názor ale nech si každý z vás teda urobí sám.

David Meade.

Zdroj: Dailymail.co.uk | Foto: YouTube