Asi každému triezvo uvažujúcemu človeku je jasné, že 24 hodín na farmárskom statku sa snaží televízia zostrihať tak, aby z nich do hodiny vysielacieho času vybrala to najzaujímavejšie. Preto sa na obrazovkách objavujú prevažne vypäté situácie, ľúbostné romániky a rôzne konflikty. Exfarmárka Andrea “Deya” Matejčíková (34) sa však už rozhodla všetkým divákom poslať verejný odkaz! 

Každá reality show je o čo najväčšom množstve emócií inak by to nebola ani zďaleka taká zábava. Konflikt medzi Matejom Jurkovičom (41) a Rasťom Mojsejom (40) však už prekročil hranice, na čo televízia Markíza zareagovala vyhadzovom prvého menovaného. Aj kvôli Matejovmu tvrdšiemu správaniu voči ostatným súťažiacim sa veľa ľudí pýtalo, prečo Deya zvolila svalnatého osobného trénera za farmára týždňa po svojom vypadnutí.

Sympatická blondínka sa na to pozerala prevažne skrz prácu, ktorú na statku Matej robil. To veľakrát uznala aj väčšina divákov, ktorí tvrdili, že práve preto bude na statku chýbať. Okrem toho sa však vyjadrila, že nie všetko, čo vidia ľudia v televízii, je naozaj tak. Pridala prekvapivé vyjadrenie práve na adresu napadnutého Rasťa, o ktorom napísala, že keď sa opil, tak na ňu kričal, čo u Mateja napríklad nikdy nezažila. Zdá sa teda, že nie všetky vypäté situácie sa na televíznu obrazovku naozaj dostali, no s tým musia, žiaľ, súťažiaci vždy rátať.

Andrea Matejčíková vyjadrenie

Andrea Matejčíková je s Matejom Jurkovičom aj po skončení Farmy stále dobrou kamarátkou.

Foto: Instagram/Crazydeya, Farma.markiza.sk