Už vyše 20 rokov je najznámejší slovenský mafián uväznený za mrežami v Ilave. Áno, máte pravdu. Jedná sa o Mikuláša Černáka, niekdajšieho bossa slovenského podsvetia. Za činy, ku ktorým sa priznal a boli mu dokázané si od 19. decembra 1997 odpykáva doživotný trest. V časoch najväčšej slávy si však údajne dovolil povedať aj také slová, z ktorých vám bude zle aj dnes! 

Mikuláš Černák sa pred pár rokmi rozhodol prelomiť mlčanie a začal vypovedať o dovtedy zamlčaných skutočnostiach z obdobia divokých 90-tych rokov na Slovensku. V roku 2015 vydal aj životopisnú knihu s názvom „Prečo som prelomil mlčanie”, ktorá je jeho osobnou spoveďou.

Aj napriek tomu, že v súčasnosti sa Miki snaží byť čo najviac vzorný a nápomocný polícii, tak v 90-tych rokoch si nebol ničím istý viac, ako sám sebou. Za všetko hovoria dva výroky, ktoré podľa jeho kumpánov údajne vyriekol.

Na našom Instagrame MANMAGAZIN.SK nájdete pre chlapa to najlepšie ? Sledujte ho >>>TU<<<

Rád vraj tvrdil, že všetky jeho obete, ktoré dal zabiť alebo zabil on sám, by naplnili aj autobus. Priam legendárnym sa stal aj jeho ďalší výrok, v ktorom sa zase nechal počuť, že jeho rozsudok smrti je účinnejší ako rakovina. Znamenalo to len jedno, že keď sa niekoho rozhodol zlikvidovať, tak sa to aj naozaj stalo. Ešte viac sa pravdepodobne dozvieme v pripravovanom filme o bossovi bossov, ktorý by sa mal do kín dostať pravdepodobne budúci rok.

Mikuláš Černák za svojich najslávnejších čias.

Mikuláš Černák – dokument

Foto|Video: YouTube