Mia K. je známa herečka z hanbatých filmov, ktorá síce už dávnejšie ukončila kariéru, ale ešte stále sa teší obrovskej popularite. A to nielen na stránkach pre dospelých, ale aj na sociálnych sieťach. Videli ste už ale jej údajnú mladšiu sestru? 

Pred pár týždňami sa na fórach, kde sa pravidelne rozoberajú krásne ženy, z ničoho nič začala skloňovať poriadne obdarená 18-ka z Libanonu. Tá na Instagrame vystupuje ako „Matiii“ a za 5 mesiacov tu získala už cez dva milióny fans. Prečo je okolo nej také haló? Internetom sa totiž šíri správa, že Mati má byť mladšou sestrou spomínanej známej herečky pre dospelých.

Nanešťastie, nepodarilo sa nám ich príbuzenský vzťah vyvrátiť ani potvrdiť. Na nete možno nájsť hneď viacero rôznych článkov či videí, ktoré tvrdia, že „zaručene“ to JE jej mladšia sestra, iné pre zmenu informujú, že to „zaručene“ jej mladšia sestra NIE JE.

Do uzávierky tohto článku sa nám síce nepodarilo túto zapeklitú sesterskú záhadu vyriešiť, ale pri lepšom prieskume profilu neznámej mladučkej brunety z Libanonu sme si povedali, že nech už sú jej rodinné pomery akékoľvek, tie obrovitánske „poklady“ má hodné vášho pozretia. Ak súhlasíte, kľudne čeknite aj jej Insta profil, kde nájdete oveľa viac horúcich záberov. Odkaz naň si môžete všimnúť na konci článku pod fotkami 😊

Na našom Facebooku MANMAGAZIN nájdete pre chlapa to najlepšie 😎 Sledujte ho >>>TU<<<

Foto: Instagram/Matiii, YouTube