Gabriel Sedláček (23) sa v priebehu vysielania reality show Farma 11 prezentoval ako týpek, ktorý nemal v živote žiaden vzťah a prezradil o sebe, že je panic. Počas silvestrovskej zábavy mal však podľa zverejnených záberov na Instagrame veľmi blízko k neznámej babe. No a o tejto brunetke vyplávali na povrch veľmi prekvapivé informácie! 

Portál Slovakwoman.sk prišiel s naozaj šokujúcimi obvineniami v súvislosti s Gabovou známosťou. Do redakcie tohto webu sa vraj ozval anonymný čitateľ, ktorý na ňu nemal jedno pekné slovo: ,,Ona rada strieda mužov, ešte nedávno bola zasnubená, čiže určite sa momentálne snaží zbaliť Gaba, ide po peniazoch. Ona žije len s otcom v jednoizbovom byte, ktorý im bol darovaný, vozí sa na starom aute, ktoré im tiež daroval ich ujo,” začal svoje rozprávanie anonym.

,,Aký je ich vzťah, vám nepoviem, to neviem, ale viem, že jej nejde o nič iné ako len o peniaze… zasnúbená bola s vojakom, ktorý mal veľké pozemky, otec na vysokom mieste, dotlačila ho k zásnubam a kým bol on na misii, zatiaľ ho ona podvádzala.” Tieto slová od anonymného kontaktu sú však stále len nepotvrdenými obvineniami, no určite vyznievajú veľmi znepokojivo, že by také niečo bola žena schopná partnerovi vyviesť!

Gabo a jeho nová známosť

Zdroj|Foto: Slovakwoman.sk, Instagram/Vlado_farma11, YouTube