Brazílsky krídelník v službách francúzskeho PSG je momentálne zranený. Preto svojmu tímu v závere sezóny nepomáha, avšak Parížania aj napriek jeho absencii dokráčali až k ligovému triumfu. Pozrite sa ale, čo robil Neymar, kým jeho spoluhráči bojovali o titul!

Neymar v tomto ročníku francúzskej Ligue 1 nastúpil na 20 stretnutí, v ktorých zaknihoval rovnaký počet gólov a 15 asistencií. Jeho prvý rok v novom klube bol skvele rozbehnutý, ale následne prišlo zranenie, ktoré 26-ročného krídelníka vyradilo (zrejme) dokonca sezóny. Nie je stále isté ani to, či sa ukáže v drese Brazílie na blížiacich sa MS v Rusku.

Počas uplynulého víkendu jeho spoluhráči získali v predstihu ligový titul, keď na domácom štadióne doslova deklasovali obhajcu z minulého ročníka AS Monaco. PSG vyhralo vysoko 7:1 a päť kôl pred koncom súťaže má práve na druhé Monaco náskok nedostihnuteľných 17 bodov. Spomínaný Neymar na ihrisku nebol, ale na sociálnej sieti zverejnil fotku, ako pozerá zápas. Mnohých však šokoval jeden detail z tejto snímky.

Na fotke, ktorú totiž Neymar počas zápasu zverejnil, bol futbalový zápas medzi PSG a AS Monaco len druhoradý, pretože Brazílčan hral primárne online poker. Mnoho fanúšikov PSG zostalo po tomto jeho príspevku doslova znechutených a opäť sa tak začali obnovovať správy o tom, že Neymar svoj prestup do francúzskeho klubu oľutoval a na PSG mu absolútne nezáleží. Kde je pravda, vie asi len samotný futbalista.

Tento článok je pripravovaný v spolupráci so ŠportovýMagazín.sk, lajknite si ho na Facebooku

Zdroj: Givemesport.com | Foto: Twitter