Radovan Dulín (38) asi ani netušil, ako jeho účasť v reality show Farma nakoniec dopadne. Keďže sa počas nej viditeľne zaľúbil do svojej súperky Kristi Dali (32), tak bolo napätie medzi nimi veľmi ťažké skrývať. A to aj napriek tomu, že ho doma čaká snúbenica, s ktorou tvorí pár už vyše šesť rokov. Tá dostáva kvôli jeho nečestnému chovaniu v súťaži podporu z každej strany a naposledy dokonca od niekdajšej účastníčky šou Farma! 

Asi najznámejší párik tohtoročnej série obľúbenej reality šou si po pár týždňoch začal vymieňať horúce nežnosti, ktoré neunikli žiadnemu z divákov. Rado dokonca Kristi prirovnával ku svojej vlastnej snúbenici, čo je naozaj veľmi zvláštna forma balenia. Po čase sa prestali strániť kamier aj ostatných farmárov ako keby sa ani nechumelilo a Rado si to dokonca obhajoval tým, že čo sa stalo v súťaži, to tam aj ostane.

Rado Dulín a Kristi Dali na Farme

Jeho snúbenica Ivka sa medzitým na sociálnych sieťach snažila krotiť, aj keď je jasné, že dívať sa na niečo také v televízii by bolo náročné pre každého zaľúbeného človeka. Ľudia jej však vyjadrili mohutnú podporu a Radove správanie odsudzujú, vďaka čomu aspoň vie, že v tom celom nie je sama.

Možno práve preto sa ju rozhodla verejne podporiť aj známa účastníčka Farmy 9 Eva Zelníková, ktorá Ivku označila za milé dievča a popriala jej na spoločnom zábere veľa síl. Ktovie, čo po svojom príchode z Farmy na to povie samotný Rado, keď uvidí, že jeho snúbenica má na svojej strane také obrovské množstvo ľudí.

Eva Zelníková s Radovou snúbenicou Ivkou

Foto: Instagram/Evazelnikova, Instagram/Ivka.babi, Farma.markiza.sk