Semifinále na Farme bolo výnimočné aj tým, že sa na ňom ukázali všetci z Farmy 11, ktorí zo súťaže vypadli v dueli. A každý jeden z nich mal veľkú moc, keď mohol odovzdať svoj hlas tomu semifinalistovi, ktorý si podľa neho najviac zaslúžil účasť vo veľkom finále. A to, čo počas tohto hlasovania nastalo, Romana Košťálová (23) vonkoncom neočakávala! 

O Romane by si na prvý pohľad každý povedal, že si na Farme vytvorila množstvo priateľstiev a aj ona sama určite očakávala aspoň nejakú podporu pri hlasovaní exfarmárov. O to viac bola pravdepodobne sklamaná, keď nedostala od nich ani jeden jediný hlas.

Nepodporila ju ani kamarátka Barbora Bednaričová, ktorá sa na margo toho vyjadrila, že si už dlho želá, aby Farmu 11 vyhral Gabo. Hlasu sa Romča nedočkala ani od Mária Krkošku, s ktorým mala na statku veľmi blízky vzťah, no aj ten odovzdal svoj cenný hlas Gabovi. Nuž, zdá sa, že príťažlivej brunetke sa jej taktizovanie počas súťaže vypomstilo a v semifinále jej to takýmto spôsobom exfarmári vrátili!

Baška vyjadrila vieru v to, že Romana jej rozhodnutie pochopí.

Foto: Voyo.markiza.sk