V uplynulý týždeň vysielania Farmy mohli byť diváci svedkami vyhadzovu Mateja Jurkoviča (41) po nedovolenej fyzickej potyčke s Rasťom Mojsejom (40). Ako sme vás už včera informovali, tak pravidlá hry vážne porušil tesne potom aj ďalší z farmárov, ktorý to mal poriadne nahnuté! 

Vladimír Hudáček (38) si u seba nechal alkohol aj napriek zákazu, ktorý im udelil hospodár Martin po spomínanom incidente medzi Jurkovičom a Mojsejom. Dokonca z malej fľasky rozlial do pohárikov a chcel sa posilniť, na čo ostatní súťažiaci zareagovali s ostrou kritikou. Nakoniec to Vlado nechal tak, no na druhý deň bol Martin Bagár pripravený mu to kruto spočítať. Vypýtal si od neho naspäť obidve fľašky a kvôli vážnemu porušeniu pravidiel ho okamžite označil ako prvého duelanta pre ďalší farmársky súboj o zotrvanie na statku.

Hospodár Martin skonštatoval, že ho nevyhodí len z úcty k práci, ktorú po sebe na Farme zanechal. Také niečo je v histórii tejto reality show neobvyklé, no a Vlado má preto už teraz starosti s výberom svojho duelového súpera. Väčšina si myslí, že ním bude Radovan Dulím (38), s ktorým má Hudáček dlhodobo poriadne vypäté vzťahy, a dá sa povedať, že si idú po krku. V súťaži však často prevláda viac taktika ako dodržanie svojho slova, takže to môže celé nakoniec dopadnúť úplne inak.

Incident s alkoholom

Foto|Video: Farma.markiza.sk