Mirka Csorbová (19), ktorá bola na tohtoročnej Farme jednou z najvýraznejších postáv, vo včerajšom dueli tesne podľahla Rasťovi Mojsejovi. Vo Farme X-tra sa po skončení duelu rozhovorila o rôznych témach, no niektoré jej slová divákov poriadne zaskočili! 

Sympatická brunetka si na Farme postupne vybudovala veľmi blízky vzťah s Matejom Jurkovičom (41) a verí v to, že aj po skončení svojho pôsobenia v reality show ostanú v kontakte. Počas videa, ktoré jej réžia v štúdiu pustila, a ktoré zachytávalo ich spoločné ľúbostné momenty, jej vyhŕklo aj zopár slzičiek šťastia. V štúdiu dokonca naznačila, že intímnych chvíľ s ním by si priala ešte viac.

Nielen tieto úprimné slová niektorých divákov poriadne prekvapili, ale aj to, ako reagovala na otázku Martina Šmahela, že čo má v pláne po skončení v súťaži robiť so svojim životom ďalej. Mladá východniarka sa vyjadrila, že ešte presne nevie, no pracovať bude, len ak sa jej bude chcieť a predovšetkým sa plánuje venovať rodine a kamarátom. Mierne vyvedený z miery z toho ostal aj spomínaný Šmahel v štúdiu Farmy X-tra. Čo ešte Mirka o sebe prezradila v prvom rozhovore po Farme, to zistíte v nasledujúcom videu!

Farma X-tra

Foto|Video: Farma.markiza.sk