Podobne ako slovenský Spartak Trnava, tak aj česká Slavia Praha išla do odvety 3. predkola Ligy majstrov s výsledkom 1:1. Slovenský majster hral doma a prehral s Crvenou Zvezdou 1:2. Český tím na pôde Dynama Kyjev taktiež prehral, no rozhodcovia zápas hrubo ovplyvnili. Česi sa teraz búria!

V 11. minúte odvetného zápasu 3. predkola Ligy majstrov Dynamo Kyjev – Slavia Praha sa presadil domáci hráč Verbič a za takéhoto stavu by ďalej postupovali Ukrajinci. V 37. minúte však vyrovnával hosťujúci Tecl, ale rozhodcovia nepochopiteľne gól neuznali kvôli ofsajdu.

Ďalšie fiasko arbitrov prišlo v 74. minúte, kedy po jasnom ofsajde skóroval domáci Besiedin. A tentoraz bol gól uznaný. Na sociálnych sietiach sa teraz naši českí bratia poriadne rozčuľujú. A PRÁVOM!!! To, čo predviedlo poľské rozhodcovské trio, je na hanbu!

Video|Foto: Instagram