Vo Francúzsku a v Španielsku doslova “vybuchol internet”, keď sa na viacerých portáloch objavila správa, že PSG chce po roku opäť prekonať rekordnú prestupovú čiastku za jedného hráča. Po Neymarovi vraj Francúzi lanária ďalšiu superstar!

Prestupové špekulácie vo svete futbalu občas prinášajú aj informácie, ktoré doslova vyrážajú dych. Často sa však tieto správy napokon potvrdia, veď len pred pár hodinami bolo oficiálne oznámené, že hviezdny Paulinho po roku opustil Barcelonu a vrátil sa do Číny. Dnes je témou číslo 1 odchod ďalšej superstar z Katalánska a tou má byť Brazílčan Philippe Coutinho.

Weby ako Sport Bible či Mundo Deprotivo píšu, že francúzske PSG malo kontaktovať Barcelonu s ponukou na tohto záložníka, pričom mali za neho ponúknuť 270 miliónov eur. PSG údajne chce, aby krajania Neymar a Coutinho yvtvorili “dvojičku” aj na klubovej úrovni. Výkupná klauzula bývalého hráča anglického Liverpoolu je ale 400 miliónov eur.

Nezdá sa veľmi pravdepodobné, že by Coutinho po polroku opustil Barcelonu na úkor PSG. Nikto však nečakal ani minuloročný rekordný prestup Neymara za 222 miliónov eur a ani spomínaný odchod Paulinha pred pár hodinami. Článok budeme v prípade nových informácií aktualizovať.

Tento článok je pripravovaný v spolupráci so >> ŠportovýMagazín.sk <<

Zdroj: Sportbible.com | Foto: YouTube, Twitter