Futbalový šampionát v Rusku už dávno zavrel brány a väčšina zúčastnených si už užíva luxusné dovolenky s frajerkami, manželkami a rodinami. To je aj prípad argentínskej hviezdy Lionela Messiho, ktorý na nezdar na MS zabúda na jachte so svojou rodinkou.

Argentínska reprezentácia na MS v Rusku príliš veľa vody nenamútila, keď vypadla už v osemfinále s neskorším svetovým šampiónom Francúzskom po výsledku 3:4. Jej najväčšia hviezda a kapitán Lionel Messi to mal v zápasoch neraz náročné. Dovedna v Rusku odohral 360 minút, počas ktorých jedenkrát skóroval a na dva góly prihral. Jeho priemerný počet striel na bránu bol 4,5.

Barcelonský klenot už šampionát vypustil z hlavy, o čom svedčia jeho dovolenkové fotky z luxusnej jachty, ktorou brázdi Stredozemné more. Na ňu sa vybral so svojou krásnou manželkou Antonellou, troma synmi a pár priateľmi. Chvíle ničnerobenia si väčšinou skracujú jazdou na skútri a skákaním do mora priamo z paluby jachty. Na brehu kotvia len v prípade, keď sa idú najesť do reštaurácii.

To, ako si Leo Messi užíva dovolenku, si pozriete >>> TU <<<

Zdroj: Pluska.sk | Foto: Twitter