Už niekoľko dní sa špekuluje o tom, že natáčanie Farmy sa skončilo, aj keď zatiaľ nie je nič oficiálne potvrdené. Väčšina zo súťažiacich je však na Instagrame omnoho aktívnejšia ako predtým a platí to aj o Radovanovi Dulínovi (38). Na jeho instagramovom príbehu sa totiž po dlhých týždňoch ticha objavil záhadný odkaz! 

Radovan Dulín je jedným z najvýraznejších ľudí na farmárskom statku a koľko ľudí ho nemôže zniesť, tak toľko ľudí mu na druhej strane drží palce. Rado však mnohých pobúril svojim farmárskym vzťahom s Kristi Dali (32), na ktorom by nebolo nič zvláštne pokiaľ by ho doma nečakala snúbenica Ivka.

Tej chodilo počas priebehu natáčania nekonečné množstvo otázok o tom, ako bude vnímať Radovu očividnú neveru. Aj keď sa Ivka vyjadrovala neurčito, tak bolo každému jasné, že svojského farmára doma nebude čakať pochvala. O to divnejšie však vyznieva fakt, že na instagramovom profile Radovana Dulína bola označená ako admínka. Je to naozaj tak alebo sa to všetko Rado snaží po návrate z natáčania u nej vyžehliť? Na tieto polemiky odpovie pravdepodobne až čas!

Záhadný odkaz na profile Rada Dulína

Foto: Instagram/Radovandulin, Farma.markiza.sk