Nechýba vám odvaha, no hlavne odhodlanie začať na sebe makať rovnako ako miláčik publika, slovenský raper Kali? V tom prípade by ste mali spozornieť, prichystal si totiž pre vás poriadnu výzvu!

Pokiaľ nie ste spokojný s tým, aké máte telo, skúste sa zapojiť do súťaže, ktorú na svojom oficiálnom internetovom profile nedávno zverejnil Kali. Stačí, ak v pondelok 14. mája 2018 zhotovíte snímku vašej aktuálnej formy a do 1. septembra 2018 budete tvrdo trénovať. Následne odfotíte progres a záber zašlete na raperov email. Človeku, ktorému sa podarí najväčšia zmena, Kali sľubuje, že mu z vlastného vrecka zaplatí 3-mesačné tréningy na úrovni.

,,POZOR❗Nič z toho neni reklama, všetko platím ja. Do 1. septembra budem s týmito majstrami makať a chcem, aby každý, kto chce niečo so sebou urobiť, išiel od pondelka so mnou SÁM vo SVOJOM fitku. Odfoť sa v pondelok a potom 1. septembra a pošli mi to na mail, ktorý zverejním koncom augusta. Tomu/tej, kto bude mať naj progres, zaplatím trojmesačný tréning s týmito ľuďmi, s ktorými pôjdem ja. A každý druhý tréning dám s tebou… viem, že je to neuveritelné, ale fakt nejde o nič, len nech sa naštartuješ a vymeníš GTA za fitko alebo bicykel. Žiadny sponzor, všetko ide z mojeho vrecka,“ píše Kali vo svojom príspevku na Instagrame. Akceptujete jeho výzvu? 😉

Tento článok je pripravovaný v spolupráci so >> ŠportovýMagazín.sk <<

Foto: Instagram