Tomáš vyhral v lotérii pekný balík prachov, potom chcel vziať frajerku na dovolenku a tam ju možno požiadať o ruku. Stalo sa však to, čo by zrejme nikdy nečakal. 

Tomášovi sa v jednej online lotérii pošťastilo vyhrať skoro 3,5 milióna českých korún. To, ako túto skvelú novinku povie svojej frajerke Jane, chcel mať natočené aj na videu. Zrejme na pamiatku. Ešte predtým, než Jana prišla domov, na kameru prezradil, že na ňu chystá miernu kulehu a ak Jana prejde jeho testom, vezme ju na dovolenku a tam možno požiada o ruku.

Novinku jej však zvestoval trochu netradičným spôsobom. Situáciu obrátil a povedal jej, že už štyri mesiace nemá prácu. Chcel ju, samozrejme, nachytať a potom to všetko na ňu vybaliť, dúfajúc, že príde hapyyend. To, ako ale zareagovala Jana, zrejme nečakal ani v najhorších predstavách. Vynadala mu, že je neschopný a aby toho nebolo málo, že sa už dva mesiace stretáva s niekým iným.

Slová modelky Karin v jej spovedi o tom, že sú všetky ženy mrchy, teda zrejme majú niečo do seba. A Tomáš, ty nezúfaj, buď rád, že si sa zbavil takejto ženskej a užívaj si svoje prašule!

Zdroj/Foto: YouTube