Nešťastné dievča menom Kelsey Reynolds si zrejme nikdy v  živote nezašmýka. Pomilovať a čo i len sa jej dotknúť totiž odmietli príslušníci takmer všetkých národov a etnických skupín sveta!  

Celý príbeh sa začal vlastne celkom nevinne. Táto “mierne” obézna slečna totiž zavesila na svoj Twitter fotku s vyšpúleným zadkom a nasledovným mierne rasistickým popiskom: “Je mi ľúto černoškovia, ale na toto si môže siahnuť jedine beloch.” Ospravedlňujeme sa, že nám v článku chýba fotka slečninho pozadia. Bohužiaľ, ani po konzultácii s 3 nezávislými IT technikmi sme neprišli na spôsob, akým narvať celú fotografiu do nášho textového programu. Ponúkame teda aspoň fotku hlavy.

Tak-či-onak, tento jej komentár nenechal na odozvu dlho čakať. Černosi, podľa očakávaní, reagovali ako prví.

(V mene všetkých čiernych mužov sveta potvrdzujem, že súhlasíme s tvojim rozhodnutím!)

To ale nebolo všetko, na tento komentár okamžite reagovali aj belosi, a tak táto konverzácia začala prerastať do priam epických rozmerov. Veď nakoniec posúďte sami:

(V mene všetkých bielych mužov, skutočne oceňujeme tvoju vľúdnosť, ale… Bohužiaľ, túto štedrú ponuku musíme odmietnuť a výzvu prehadzujeme na Mexičanov)

(V mene všetkých Mexičanov prehlasujem, že existujú aj také práce, na ktoré jednoducho nesiahneme!! Čo na to Aziati??)

(V mene celej ázijskej kultúry musíme tuto ctenú ponuku taktiež odmietnuť. Sme totiž príliš zamestnaní rozvíjaním matematických schopností, hrou na piano a vojnami ninja klanov. Možno nájdete odpoveď u Moslimov.)

(Za všetkých Moslimov musím túto ponuku zavrhnúť, a to z veľmi prozaického dôvodu. Bravčové nežerieme!)

Tak čo poviete? Mala toto chudera za potreby :D? V prípade, že by sa medzi vami našiel nejaký ten odvážlivec, pokojne nám napíšte komentár. Využijeme redakčné konexie a kontakt vám určite zoženieme…

Zdroj/Foto: Twitter