29-ročná Zuzana Plačková sa dá považovať za vôbec prvú slovenskú influencerku na sociálnych sieťach. Za posledné roky si najmä na Instagrame vybudovala obrovskú základňu fanúšikov, ktorá momentálne počíta vyše 718-tisíc sledovateľov. Vďaka tomu si kráska síce zarába slušné peniaze za spolupráce s rôznymi značkami, no to už dávno nie je jej jediným nosným príjmom.

Na našom Facebooku MANMAGAZIN nájdete pre chlapa to najlepšie ? Sledujte ho >>>TU<<<

Plačková už dávnejšie naplno rozbehla aj svoje podnikanie. V Bratislave vlastní luxusnú kaviareň a takisto vytvorila značku oblečenia, ktorá je mimoriadne úspešná. Mnohých tak zaujíma, koľko Zuzana zarába, že si môže dovoliť platiť mimoriadne luxusné dovolenky.

Nedávno sa vášnivá cestovateľka vyjadrila k svojmu zárobku za minulý rok, ktorý podľa jej slov činil viac ako jeden milión eur. Slovákom navyše odkázala, že to má za to, že nesedela doma na ri*i a nečakala na to, aby jej pečené holuby padali z neba: ,,Pokiaľ budeš sedieť doma na ri*i a hejtovať, rozoberať druhých úspešných ľudí, nikdy sa im nevyrovnáš! Preto začnite na sebe makať a robte niečo okrem pri*ebaných rečí! Venujte svoju energiu do svojho rozvoja a podnikania,” znie jasný odkaz kritikom. Celé Plačkovej vyjadrenie si môžete prečítať nižšie.

Zuzana Plačková o svojich zárobkoch

Foto: Instagram/Queenplackova