Na internete sa objavilo počas posledných rokov množstvo tzv. prankov alebo ak chcete „nachytávok“ na zlatokopky. Väčšinou sa chlapi pred ženami tvária ako chudáci, tie ich odmietnu, no potom vytasia kľúče od drahého auta. Potom, čo sa babenky odrazu chytia, tak ich okamžite vysmejú priamo pred kamerami.

Video, ktoré vám ukážeme my, je však z trochu iného súdka. Je na ňom chlapík, ktorý sa tvári, že vlastní zlaté BMW. Samozrejme, okolo prechádza krásna, štíhla, dlhonohá babenka, ku ktorej sa prihovorí. Jeho kamoš, ktorý sa znenazdajky objaví, ho však veľmi rýchlo usvedčí z klamstva, že auto, ktorým sa chvastá nie je jeho.

Na našom Facebooku MANMAGAZIN nájdete pre chlapa to najlepšie ? Sledujte ho >>>TU<<<

Nastáva trápna situácia, kedy sa nepríjemne cítia asi všetci. No kráska vo videu sa aj napriek pozvaniu do zlatom nablýskaného auta, rozhodne ostať so svojím prvým nápadníkom, ktorý ju síce oklamal, ale bol jej sympatickejší. Nakoniec mu dokonca ponúkne, že ho zvezie svojím autom, no a ako to celé dopadlo, si môžete pozrieť nižšie. Táto baba však jednoznačne „vyhrala internet“ a potvrdila, že nie všetkým ženám ide len o peniaze.

Prank na „zlatokopku“

Foto|Video: YouTube