Vzťah Rytmusa a Jasminy Alagič trvá len pár mesiacov, no raper vraj prežíva najkrajšie obdobie svojho života, pričom nič silnejšie ako stretnutie s krásnou moderátorkou predtým nezažil. Dare Rolins, Paťovej bývalej, sa na to zrejme nepozerá najľahšie.

“Toto moje dievčatko fajnové dnes oslavuje 29 rôčkov. To, kedy a kde sme sa stretli prvýkrát a ako to začalo, si necháme pre seba. Bolo to to najsilnejšie, čo som v živote zažil, a behom minúty som cítil, že si… ❤❤❤ Všetko najlepšie ljubav,” napísal Rytmus na svoj Instagram k romantickému záberu s Jasminou. Tieto slová sa však zrejme dotkli jeho bývalej priateľky Dary Rolins, s ktorou mal raper 7-ročný vzťah. Jej reakcia nenechala na seba dlho čakať.

 „Niekedy vás veci zaskočia, sklamú, prekvapia, preberú z ilúzie ešte aj teraz, v dospelom veku. Ten život si nedá pokoj. Keď stojíte nohami pevne na zemi, resp. keď máte pomyselný bezpečnostný pás, stojí nás to – jak spievam v jednej pesničke iba “občas mierny stres a chaos, keď životom chceme bez zranenia prejsť.” To totiž asi bez toho ani možné nie je. Keby to občas nepichlo u srdca, ani nevieme, že ho máme, čo? Majte krásny večer,” stojí na instagramovom profile Dary Rolins. Pri príspevku sa okamžite začali kopiť komentáre fanúšikov, ktoré speváčke prejavili podporu. Jeden to však povedal asi za všetkých “Je** mu.” Tieto slová dokonca napísala Darina kamarátka, modelka Simona Krainová. Súhlasíte s ňou?

Zdroj/Foto: Instagram