Dnešné večerné vysielanie Farmy bude sprevádzať v duelovej aréne aj obrovské napätie. Tí súťažiaci, ktorí z reality show vypadli už predtým, si totiž v televízii mohli pozrieť, čo všetko sa dialo pred kamerami za ich chrbtom. A najmä na adresu Radovana Dulína (38) nebude mať väčšina z nich pekného slova! 

Evelyn privíta všetkých exfarmárov s úsmevom, ale ten jej veľmi rýchlo zamrzne. Peter Gyűrűsi totiž načne tému ohľadom Rada pekne zostra, keď povie, že ľutuje, že mu ich vzájomný duel pustil, pretože v televízii videl, aký človek je to v skutočnosti. Povedal, že ho Rado sklamal, na čo sa pridali aj ostatní, ktorí tvrdili, že sklamal každého. Olej do ohňa potom prilial Martin “Robíňo“ Mihálik, ktorý povedal, že sa na to celé nemôže ani pozerať.

Rado sa však počas duelu na otázku od Evelyn, či čakal, že sa dostane tak ďaleko vyjadril, že keď videl východniarov, tak áno. Ďalej pokračoval tým, že tí, čo skončili za ním, tak sú stále za ním a on sa im teraz môže smiať podobne, ako sa oni údajne smiali jemu, keď prišiel na farmársky statok. Týmito slovami si teda Rado veľmi nepolepšil a od exfarmárov sa na tieto jeho slová zniesla vlna nevôle. Viac uvidíte už dnes večer v semifinálovom dueli na Markíze!

Exfarmári si počas Radovho monológu mysleli svoje.

Foto: Voyo.markiza.sk