Už pred pár dňami sme vám priniesli článok o tom, že diváci Farmy sa sťažovali na rozhodovanie počas posledného duelu. Mnohí tvrdili, že Romana Košťálová (23) vyhrala neprávom, pretože moderátorka Evelyn (29) neskontrolovala súťažiacich dôsledne počas jednej disciplíny. A aj vypadnutý Martin Mihálik alias Robíňo (22) zverejnil dôkaz o tom, že mali pravdu! 

Kontroverzné hlasy sa ozývali v rámci disciplíny triedenia strukovín, ktorú tesne vyhrala Romana. A Robíňo sa na svojom instagramovom profile rozhodol divákom ukázať, že Evelyn urobila naozaj veľkú chybu. Romane totiž minimálne jedna z fazuliek vypadla mimo misky, vďaka čomu mal bod získať podľa už predtým nastavených pravidiel, práve Robíňo.

Evelyn však neskontrolovala okolie misiek poriadne, a tak jej tento “detail“ viditeľne ušiel. Aby toho nebolo málo, tak Romana dostala po dueli aj imunitu od Gizky Oňovej a tá jej zaručila to, že v tomto týždni sa určite do ďalšieho duelu nedostane. A fanúšikovia obľúbenej reality show začínajú pochybovať o tom, že je tu všetko s kostolným poriadkom.

Romane pri zamiešavaní fazuliek minimálne jedna z nich vypadla mimo misky na stôl.

Robíňo na svojom instagramovom profile poslal odkaz aj samotnej Evelyn, ktorej sa verejne opýtal, prečo nezodvihla misky a neskontrolovala ich tak, ako pri iných dueloch. Pokračoval vyjadrením, že mu síce nevadí, že prehral, ale má rád férové hry, no spravodlivosť podľa neho neexistuje. Uvidíme, či sa dočkáme aj vyjadrenia samotnej Evelyn alebo réžie na mnohé kontroverzné situácie, ktoré sa v priebehu Farmy 11 kopia rad radom!

Foto: Instagram/Martinmihalik