Pustili sa do seba! Nie je tomu dávno, čo Slovensko obletela správa o krachu prominentného páru hudobníkov Dary Rolins a Patrika Rytmusa Vrbovského. I napriek tomu, že sa obaja s rozchodom tvárili vyrovnane, Dare predsa len začal prekážať Patrikov nový vzťah s mladou moderátorkou Jasminou Alagič. Rytmus sa jej však zastal a Dare poslal šokujúci odkaz.

Speváčka Dara Rolins už dlhší čas netvorí pár s raperom Patrikom Vrbovským vystupujúcim pod pseudonymom Rytmus. Nedávno však už nevydržala vyznania lásky, ktorými jej bývalý zahŕňa svoju novú partnerku Jasminu Alagič, a v interview pre denník Nový Čas sa vyznala z pocitov.

„Mňa nemrzí, že zasa miluje. Mrzí ma len to, keď svoj nový vzťah prezentuje tak, ako keby všetky tie pravé emócie prežíval poprvýkrát práve teraz,“ zverila sa Dara Rolins redakcii Nového Času.

Patrik ale neostal nič dlžný svojej drsnej povesti a v nadväznosti na spomínané vyjadrenie adresoval bývalej známosti tvrdý odkaz: „V prvom rade začni žiť svoj život a nestaraj sa do cudzích životov. Pozametaj si pred vlastným prahom a neplytvaj energiou na iných, je to nepodstatné,“ napísal hudobník na svoj Instagram. Zdá sa, že ich rozchod bude mať ešte trpkú dohru!

Zdroj: Extra.cz | Foto: Instagram