O prostitúcii sa hovorí ako o najstaršom remesle. Napriek tomu, že v mnohých krajinách sveta je to zakázané, podnikateľky tohto druhu sa nájdu v každom meste. Jednou z najznámejších prostitútok na svete je Bieloruska, ktorá si hovorí Nasťa Rybka!

Nasťa Rybka, vlastným menom Anastasia Vašukevič, je bieloruská prostitútka, ktorú môžete nájsť aj na Instagrame. Preslávila sa ako jedna z najluxusnejších escort dievčat sveta, v posledných dňoch je ale “hviezdou internetu” kvôli zatknutiu. Bola totiž zadržaná na letisku v Moskve, kedy letela z Thajska domov do Bieloruska. V Ázii mala organizovať se*uálne tréningy bez licencie, navyše z Thajska bola už predtým vyhostená. Podľa zahraničných portálov jej má hroziť až 6 rokov za mrežami, ale ona sa chce vykúpiť tým, že vie dodať CIA dokumenty, ktoré spájajú ruského prezidenta Vladimira Putina a ďalšieho ruského pilitika Sergeia Prikhodka s prvým mužom USA Donaldom Trumpom.

Bližšie informácie o jej zaktnutí a prepojení na týchto mužov zatiaľ nie sú známe, ale vy si môžete vo fotogalérii nižšie pozrieť, ako taká luxusná medzinárodná prostitútka vyzerá. Napríklad na Instagrame ju nájdete pod menom Nastya_rybka.ru a sleduje ju tam už 121 tisíc ľudí.

Nasťa Rybka

Odvážnejšie fotky si môžete pozrieť –TU– alebo –TU–

Zdroj: Vivisxn.com | Foto: Instagram/NastaRybka