Hlavný ťahák včerajšieho podujatia UFC 257 v Abú Dabí sľuboval napínavý priebeh a drámu až do konca. Írsky fighter Conor McGregor sa postavil proti Američanovi Dustinovi Poirierovi a na sobotňajšiu noc nebude spomínať v najlepšom.

Poirier sa McGregorovi pomstil za predošlú prehru a tentokrát triumfoval v druhom kole po technickom K.O. Hoci prvé kolo patrilo charizmatickému Írovi, v druhom kole Američan zabral a pomocou niekoľkých účinných kopov a približne v jeho polovici trafil súpera pravým direktom. Ír následne nedokázal reagovať na spŕšku úderov pri pletive a Poirier si tak vylepšil bilanciu na 27-6 (1). McGregor avizoval pred zápasom knockout za 60 sekúnd, namiesto toho inkasoval prvé K.O. v kariére!

McGregor by si rád zopakoval zápas s Chabibom Nurmagomedovom, ktorý ho v roku 2018 porazil a obhájil titul v ťažkej váhe. Dagestanec medzitým ukončil kariéru a vyhlasuje, že McGregor pre neho nepredstavuje nijakú výzvu. Po včerajšej prehre mu na sociálnej sieti twitter adresoval štipľavý odkaz.

Na našom Facebooku MANMAGAZIN nájdete pre chlapa to najlepšie ? Sledujte ho >>>TU<<<

„Presne to sa stane, keď vymeníš tím, odídeš od sparingov, ktorí ti pomohli stať sa šampiónom a trénuješ s malými deťmi, ďaleko od reality,“ odkázal rivalovi. Prezident UFC, Dana White, sa Khabiba snaží presvedčiť, aby sa vrátil. Zatiaľ neúspešne.

Zdroj: TheGuardian | Foto: Instagram/ufc