Bavorská automobilka BMW patrí medzi tie najpopulárnejšie nielen u nás, ale na celom svete. Najnovšie majú výrobcovia “Bavorákov” pracovať na najluxusnejšom SUV, aké kedy bolo pod touto značkou vyrobené a na internet unikli prvé zábery BMW X7 2019.

BMW momentálne pracuje na novom modeli X7, ktorý má byť podľa nedávnych ohlásení najluxusnejším SUV, aké kedy táto automobilka vyrobila. Tento kolos by mal mať dĺžku 5,1 metra a trojmetrový rázvor, pričom vážiť by mal takmer 2 a pol tony. Čo sa týka motorizácie, “xsedmička” by mala mať klasický šestvalec, ale mala by byť k dispozícii aj silnejšia osemvalcová verzia.

Samozrejme, bude sa jednať o pohon Xdrive, pričom auto by malo mať 8-stupňovú automatickú prevodovku. BMW X7 by sa malo vyrábať tiež v dvoch verziách čo sa týka počtu miest na sedenie, pretože by sme mohli byť svedkami 6-miestnej, ale aj 7-miestnej verzie. Podľa všetkého bude nová X7 predstavená na autosalóne v Los Angeles, ktorý je na programe od 30. novembra 2018 do 9. decembra 2018.

Názory ľudí na auto zatiaľ nie sú vôbec pozitívne a podľa negatívnych komentárov možno vidieť, že mnohým sa tento nový koncept BMW X7 zatiaľ nepozdáva. Urobte si názor sami.

BMW X7 2019

Zdroj|Foto: Motor1.com, YouTube