Počas uplynulého víkendu sa v dedinke Halič, ktorá sa nachádza v okrese Lučenec, odohrala veľkolepá svadba. Jeden z údajných popredných mafiánov vydával svoju dcéru!

Ján Kán je označovaný viacerými policajnými vyšetrovateľmi za pravú ruku bossa všetkých bossov – Mikuláša Černáka. Spoločne s Milošom Kaštanom sa táto trojica vypracovala v 90-tych rokoch na najobávanejšiu mafiánsku skupinu, pred ktorou mali rešpekt v Bratislave, Košiciach, či v Dunajskej Strede.

Pokým Mikuláš Černák si odpykáva doživotie, jeho kumpán Ján Kán si užíva slobodu. Počas uplynulej soboty vydával svoju dcéru Nikolu, ktorá po niekoľkých rokoch randenia povedala manželské „áno“ priateľovi Tomášovi Sihelskému. Svadba sa uskutočnila v Haličskom zámku a podľa svedkov bolo v dedine viac ochrankárov ako svadobčanov (80).

Ján Kán sa postaral o to, aby v svadobný deň jeho dcéry nebol nikým otravovaný. Mladomanželov po hodinovom obrade viezol na hostinu luxusný kabriolet. „Niektorých ľudí previezol tých pár metrov autobus. Hneď na začiatku mal príhovor nevestin otec Ján, ktorý sa na svadbe veľmi dobre zabával,“ prezradil jeden zo svadobčanov pre Cas.sk. Kánovci dokonca vraj zakázali personálu a všetkým zúčastneným publikovať fotky na sociálne siete. Všade boli ochrankári a do tesnej blízkosti sa dostali len ľudia s pozvánkami. Na hostine im spieval Adam Ďurica.

Zdroj: Cas.sk | Foto: YouTube, Facebook