Konečne výskum, ktorý vás bude zaujímať! Odborníci v oblasti se*uality sa totiž rozhodli, že si posvietia na ženský orgazmus, konkrétne na to, v akom veku ho dámy majú najkvalitnejší.

Výskumu zaoberajúceho sa ženskou se*ualitou sa zúčastnilo 2600 dám, ktoré vyplnili dotazník s otázkami týkajúcich sa ich intímneho života. Dotazníky boli rozdelené do troch skupín podľa veku: menej ako 23, 23 – 36 a 36 a viac rokov.

Na základe odpovedí obstála najlepšie posledná skupiny žien, a teda vo veku 36+. Tieto dámy vraj zažívajú v posteli najviac zábavy a majú silnejší a intenzívnejší orgazmus ako kedykoľvek predtým. Samé sebe pripadajú najviac príťažlivo a cítia sa atraktívnejšie než ženy v ostatných skupinách. A práve sebadôvera nežnejšieho pohlavia je podľa vedcov úzko spätá s orgazmom. Čím viac je žena spokojná sama so sebou, tým sa vie v posteli viac uvoľniť a mať tak silnejší orgazmus. Ženy cez 36 rokov majú predsa len už čo to za sebou, vedia, že dokonalosť neexistuje a taktiež sa nezaoberajú malichernými nedostatkami na svojom tele.

Ľudia niekedy vnímajú hranicu 35 rokov ako bránu k starnutiu, no zdá sa, že je to práve naopak, aspoň čo sa týka se*uality našich žien. Už len s nimi udržať krok.

Zdroj: maxim.com | Foto: pixabay.com