Existuje veľa príbehov, kedy sa detská šikana neskôr premenila na veľký úspech. Ľudia, ktorí si v mladom veku zažili ponižovanie, sú častokrát motivovaní v živote veľa dosiahnuť a presadiť sa. Podobným prípadom je aj táto švédska modelka, ktorá nemala taktiež na ružiach ustlané!

Ie Östergren je všeobecne známa švédska modelka, ktorá má niečo, po čom túžia mnohé ženy. A to neuveriteľne dlhé nohy. Muži si pri pohľade na ňu takisto veľakrát zabudnú zatvoriť ústa, keďže dlhonohé krásky už tak nejak prirodzene obdivujeme. Krásna 34-ročná blondínka a v súčasnosti už matka dvoch detí to však v mladosti nemala vôbec ľahké. Deti sa jej posmievali práve kvôli tomu, čo je na nej dnes tak veľmi príťažlivé.

Jej nohy majú dĺžku 101,5 centimetrov, čo ju, samozrejme. predurčilo na prácu v modelingových agentúrach. Okrem toho sa však uchytila aj ako fitness trénerka, pretože veľa času trávi aj v posilňovni. Tomu sa ani nečudujeme, viete si totiž predstaviť tučné 101,5 centimetrové nohy? My teda vôbec nie. A jej spolužiaci jej vraj dodnes píšu a najradšej by ju mali po svojom boku. Nuž, smola chlapci!

Ie Östergren

Jej prekrásne nohy si môžete vychutnať na ešte viac horúcich fotkách >>TU<<

Foto: Instagram/IoOstergren