V siedmom pokračovaní blockbusteru Mission Impossible si po boku Toma Cruisa zahrá aj zvodná herečka Hayley Atwell, ktorú môžete poznať z filmu Captain America: First avenger. Hayley tu stvárnila agentku Carterovú a zahrala si aj v rovnomennom seriáli.

 

Filmy Mission Impossibe sú známe svojou dávkou adrenalínu a v neposlednom rade aj krásnymi agentkami. Momentálne sa pracuje už na siedmom pokračovaní tejto série. Len nedávno sa na internete objavili zábery z natáčania, kde sa objavil Tom aj s jeho novou, pôvabnou kolegyňou. Na týchto fotkách mala dvojica k sebe veľmi blízko, čo rozvírilo debaty, či medzi nimi nebude niečo viac ako kamarátstvo. Odpoveď na túto otázku zatiaľ vedia len samotní aktéri.

Ako je vidieť, aj tu platia prísne pandemické opatrenia a rúškam sa nevyhnú ani hollywoodske hviezdy. Premiéra filmu je naplánovaná na november budúceho roka, ak do toho, samozrejme, nezasiahne korona. Určite sa máme na čo tešiť, a obzvlášť, keď bude tento trhák obohatený o takú luxusnú posilu. Ku spomínaným záberom prikladáme aj fotky britskej herečky.

Zábery z natáčania Mission Impossible 7

Mission Impossible 7 Mission Impossible 7 Mission Impossible 7 Mission Impossible 7 Mission Impossible 7

Na našom Instagrame MANMAGAZIN.SK nájdete pre chlapa to najlepšie 😎 Sledujte ho >>>TU<<<

Hayley Atwell

Hayley Atwell Hayley Atwell Hayley Atwell Hayley Atwell

Zdroj|Foto: Twitter, Instagram

Staňte sa redaktorom Manmagazinu, viac info o našej ponuke nájdete – TU