Sociálne siete priniesli okrem mnohých negatív, samozrejme, aj nejaké pozitíva. Jedným z nich je aj to, že ženy sa omnoho viac začali venovať cvičeniu, aby sa tak mohli lepšie “predať” práve skrz Facebook či Instagram. Množstvo modeliek začínalo presne takýmto spôsobom a jednou z nich je aj táto fit kráska! 

Pekná tvárička, plné prsia a pevný zadok. Čo viac chcieť? Samozrejme, ešte veľmi veľa ďalších vecí, no na pohľad sú práve tieto najviac viditeľné a najpríťažlivejšie. Dobrým príkladom takejto baby je práve Marie Madoré narodená v slnečnej Kalifornii. 28-ročná Marie má rodičov pochádzajúcich z Ázie, čo sa dozaista odrazilo na jej zovňajšku.

Známou sa stala vďaka tomu, že na svoj instagramový účet pravidelne pridáva motivačné videá a fotografie z posilňovne. Takto si ju všimli modelingové agentúry, potom aj omnoho viac ľudí a zrazu ju obdivujú milióny po celom svete. Vyzerá to síce jednoducho, no hodiny tvrdej práce v posilňovni sa jej takouto formou vrátili. A my sme tiež radi, pretože sa aspoň môžeme pokochať pohľadom na ďalšiu rajcovnú babu!

Marie Madoré

Foto|Video: Instagram/MarieMadoré