Väčšina súťažiacich z tohtoročnej série reality show Farma odhodila postupne zábrany a okrem nahoty a ľahkej erotiky o sebe všeličo verejne prezradili. Plachý východniar Gabo sa však veľmi neprejavoval, no nedávno prišiel s prekvapivým priznaním! 

Gabo si toho prežil na Farme už celkom dosť. Bol prvým farmárom týždňa, ktorému sa síce podarilo hneď získať 50 mincí za odvedenú prácu, no aj napriek tomu mu ostatní súťažiaci za jeho správanie poriadne naložili. Kritizovali nielen jeho tvrdohlavosť, ale takisto aj nepríjemný a odmietavý postoj k ženám. Po niekoľkých pohárikoch tvrdého alkoholu sa však rozhovoril a priznal, že je ešte panic.

Mladý farmár by však už nejakú priateľku podľa svojich slov bral a do oka mu padla Romana Košťalová z tábora západniarov. Tá sa prednedávnom zas priznala, že okrem chlapov je aj na ženy, takže Gabovi sa zapáčila naozaj poriadna dračica. Po tej však okrem neho pokukuje aj ďalší z východniarov a to 37-ročný Vlado Hudáček, ktorý sa nedávno na Farmu vrátil z úspešne zvládnutého duelu. A len čas ukáže, či aspoň jednému z nich dá sympatická brunetka šancu!

Romana sa páči hneď dvom farmárom

Foto|Video: Farma.markiza.sk