Vo včerajšej časti Farmy sa stala na pohľad nepríjemná udalosť, keď súťažiacu Miroslavu Csorbovú údajne napadla krava a zvalila ju na zem. Po tomto zdanlivom útoku sa mladá farmárka sťažovala na bolesti rebier a bolo po ňu poslané auto so zdravotníkmi. Divákom sa to však celé nezdá a považujú to za jedno obrovské divadlo!

Mirka Csorbová (19) šla kontrolovať dobytok spoločne s Matejom Jurkovičom (41), s ktorým na Farme tvorí pár. Nervózna krava však nebola z ich spoločnosti veľmi nadšená a oháňala sa svojimi rohmi tak, že nakoniec údajne trafila práve mladú východniarku. Tá musela v bolestiach na pár hodín opustiť statok kvôli vyšetreniam v nemocnici, po ktorých dostala na tri dni kľudový režim. Mnohí diváci to však vidia úplne inak.

Zo zverejnených záberov totiž nie je absolútne vidieť, čo presne sa v tom momente udialo, aj keď kamery snímajú celú Farmu z najrôznejších uhlov. V komentároch sa teda objavili špekulácie, že sa takto snažila zaľúbená dvojica vyhnúť tomu, aby si Mirku do dnešného duelu vybral Gabriel Sedláček. Tomu sa pár hodín predtým ešte samotný Matej Jurkovič vyhrážal, že keď tak urobí, tak mu spraví zo života peklo. Bol to teda len šialený záchranný plán tohto farmárskeho páriku alebo išlo o skutočné zranenie? Názor si môžete spraviť sami!

Údajný útok kravy na Mirku

Komentáre divákov 

Foto|Video: Facebook/Farma, Farma.markiza.sk, YouTube