Už minulý týždeň sme vám priniesli prekvapivé informácie o tom, že jednou z ďalších vypadnutých farmárok by mala byť Andrea Matejčíková prezývaná Deya, ktorá začala byť na svojom instagramovom profile priveľmi aktívna. A tak sa zdá, že aktivita na sociálnych sieťach prezradila aj ďalšiu zo súťažiacich!

Natáčanie Farmy je zakryté obrovským rúškom tajomstva, no pozornému divákovi nič neujde. Práve Andrea Matejčíková by mala z Farmy vypadnúť v jednom z najbližších dvoch duelov, keďže na povrch vyplávali informácie o tom, že farmársky týždeň sa už medzi časom skrátil len na päť dní nakrúcania a práve ona začala byť pred viac ako týždňom na svojom instagramovom profile omnoho viac aktívna ako predtým.

Tentokrát si však diváci posvietili aj na Kristi Dali (32), o ktorej pôsobení na Farme pridáva jej (ex)priateľ Pau Heli na Instagram jeden príspevok za druhým. V komentároch pri jednom z nich sa objavila fanúšička, ktorá napísala, že Kristína je už doma a vypadnúť mala v súboji s Nicolettou Tóthovou. Každopádne, zatiaľ ide len o nepotvrdené informácie, ale keďže aj Kika sa s aktivitou na sociálnych sieťach podozrivo rozbehla, tak je možné, že aj ona si už užíva sladkú slobodu ďaleko od farmárskeho statku.

Komentáre o vypadnutí Kristi Dali

Foto: Instagram/Pau.heli, Farma.markiza.sk