Známy český MMA zápasník Karlos „Terminátor“ Vémola (34) sa pripravuje na dlho očakávaný zápas so Slovákom Attilom Véghom (34), ktorý sa uskutoční už 9. novembra v Prahe. Starosti mu však momentálne robí niečo celkom iné! 

U našich českých bratov momentálne rezonuje kauza, do ktorej je zapletený práve Vémola. Na známom portáli zameranom na „filmy pre dospelých“, sa totiž pred pár dňami objavilo video, v ktorom si má užívať milostné hrátky s troma prostitútkami naraz. Karlos pre portál extra.cz potvrdil, že ide skutočne o neho a že tieto zábery mu ukradol z telefónu jeho brat Filip: „Video je štyri roky staré. Vydieral ma tým. Chcel po mne milióny korún.“

Vémola sa ďalej bráni tým, že bol v tom období slobodný a nevidí na tom nič zlé, čo mu, samozrejme, nikto nemôže vyčítať. Svojmu bratovi vraj žiadne peniaze nedal, a práve preto sa dostalo kompromitujúce video na verejnosť: „Kašlem na neho, pre mňa skončil.“ Brat Karlosa Vémolu však prišiel s otvoreným vyjadrením, ktoré celú túto situáciu poriadne zamotáva.

Karlos Vémola má v súčasnosti okrem tréningov aj väčšie starosti.

Prostredníctvom fanúšikovskej stránky svojho brata, ktorú sám spravoval, opísal Filip Vémola prekvapivé skutočnosti ohľadom Karlosovej minulosti. Brat mu chcel údajne pomôcť potom, čo „Terminátora“ v Anglicku zavreli pre problémy s pestovaním marihuany. Kvôli tomu mal zmrazené všetky bankové účty a Filip mu poskytol svoje, aby mohol splácať hypotéku a auto.

Po čase, keď sa chcel Filip oženiť a žiadal od brata naspäť všetky svoje účty a peniaze, tak mu od nich Karlos zmenil heslá a medzi bratmi sa začala tichá vojna. Počas nej sa zápasník údajne nevyhrážal len svojmu bratovi, ale aj jeho priateľke, a dokonca vraj zariadil, aby bol Filip vyhodený z práce. Nielen to, no ešte oveľa viac sa dozviete v celom príspevku, ktorý bol neskôr z Facebooku vymazaný rovnako tak, ako aj stránka, cez ktorú bol uverejnený.

Zdroj: Extra.cz | Foto: Instagram/Karlosterminatorvemola, Facebook