V tohtosezónnej edícii Ligy majstrov UEFA sa v skupine stretli dva veľkokluby FC Barcelona a Inter Miláno. V drese talianskeho celku pôsobí Slovák Milan Škriniar, ktorý po prvom vzájomnom zápase s Barcelonou poprosil Messiho o výmenu dresov. 

Spomínaný prvý zápas v skupine Ligy majstrov medzi Barcelonou a Interom Miláno sa hral začiatkom októbra a “Blaugranas” vyhrali na domácej pôde 2:1. Náš reprezentant Milan Škriniar odohral celý duel, rovnako tak jeho súper a veľká argentínska superstar Lionel Messi.

Práve Škriniar požiadal po stretnutí Messiho o výmenu dresu. Slovenský stopér však nebol jediný, kto si robil zálusk na Messiho dres, pretože ešte pred ním to skúsil jeho spoluhráč Antonio Candreva a po Milanovi pre zmenu útočník Interu Matteo Politano. Kapitán Barcelony však všetky tri tieto žiadosti odmietol a svoj dres si po zápase vymenil s krajanom Lautarom Martínezom.

O Messim je totiž už dlhodobo známe, že v prípade výmeny dresov uprednosťňuje práve svojich krajanov z Argentíny. Podľa portálu Hetrik ale Messi trojici Candreva, Škriniar a Politano odkázal, že po zápase sa majú za ním zastaviť v šatni.

Ak vám video nejde prehrať, nájdete ho – TU

Zdroj: Hetrik.sk | Foto: Twitter | Video: Streamable.com