Pokiaľ patríte k fanúšikom slovenského hip-hopu, určite ste už viac alebo menej museli zachytiť meno a tvorbu týpka menom Majself. Tento slovenský raper sa môže pýšiť nielen kvalitnou kariérou a skvelou hudbou, ale aj poriadne rajcovnou ženou po svojom boku!

Majself je preslávený mnohými vlastnými songami, ale tiež  featuringami so známymi menami ako Adiss, Ben Cristovao, Palermo, Mega M, Veronika S, ale má aj veci s elitou nášho rapu, ako sú Kali či Separ, no a najnovšie ho čaká track napríklad s obľúbenou Dominikou Mirgovou. Toto leto zatiaľ parádne valcuje YouTube Majselfov najnovší song s názvom Mám to rád, ktorý má už viac ako 1,6 milióna videní.

Majself – Mám to rád (prod. Hoodini) official video

Po jeho boku už nejaký ten čas stojí kráska menom Júlia Švehlová, ktorá je make-up artistkou a podľa vlastných slov má v tomto už 13-ročnú prax. Okrem toho sa venuje aj modelingu a práve ten jej zjavne ide viac ako dobre. Veď ona i Majself na sociálne siete často pridávajú spoločné fotky z romantických výletov alebo z horúcich chvíľ pri vode. A pohľad na Júliu je to veru viac ako pekný, takže si určite nájdite čas na jej Instagram. 😛

Majselfova priateľka Júlia Švehlová

Viac zvodných fotiek si môžete pozrieť na jej Instagrame – TU

Foto: Instagram | Video: YouTube