Hovorí sa, že karma je zdarma. Presvedčila sa o tom aj vodička bieleho SUV Ford, ktorá na ceste menila pruhy a „vybrzďovala“ šoféra kamióna. Ten sa rozhodol poriadne ju vytrestať a pri poslednom manévri už jednoducho na ňu prestal brať akékoľvek ohľady.

Jazda za volantom si každodenne vyžaduje riadnu dávku tolerancie a trpezlivosti. Niekedy ale pohár pretečie, zvlášť, keď sa niekto správa ako somár. V tomto prípade bola tým somárom vodička Fordu Edge, ktorá sa kamionistovi snažila pomstiť za to, že jej chcel zabrániť obehnúť časť pomalej kolóny cez vyšrafované územie mimo jazdného pruhu.

Z videa je zrejmé, že vodička SUV si počínala nanajvýš arogantne. Nelogicky menila pruhy a zbytočne kamionistu „vybrzďovala“. Ten niekoľkokrát stihol zastaviť doslova v poslednej chvíli. Potom to ale v určitom okamihu vzdal a pri poslednom manévri vodičky sa svoj ťažký kolos už ubrzdiť neunúval a do Fordu pravdepodobne úmyselne narazil. Osobné auto tak skončilo otočené do protismeru. Nikomu sa nič vážne nestalo, pre vodičku SUV však táto skúsenosť bude zrejme dostatočným ponaučením.

Zdroj: YouTube