Kriminalita v USA na niektorých miestach neustále narastá, jedinou záchranou pre bezpečnú budúcnosť je dištancovať mladých od kriminality, s ktorou sa poniektorí stretávajú každý deň. V reality show Beyond Scared Straight našli podivuhodný spôsob, ako prevychovať mladých gangsterov!

Ako sa vraví: „Starého psa nové kúsky nenaučíš” a to isté platí aj pre zločincov. Ak sa celý život nachádzajú vo svete plnom násilia, krádeží a nelegálneho obchodu, ťažko z nich túto divokosť dostanete von. Pre udržanie bezpečnosti v spoločnosti je teda zatiaľ najlepším spôsobom odoprieť týmto vývrheľom slobodu.

V USA ale začali s kriminalitou bojovať po svojom. Neprispôsobivé deti, ktoré mali vysoké predpoklady k páchania trestnej činnosti v budúcnosti, poslali sklamaní rodičia do väzníc na ,,exkurziu,,. Mladí delikventi si totižto neuvedomujú, že ich cesta vedie do záhuby a ich budúcnosť pravdepodobne skončí v tieni väzenskej cely. Preto sa bachari a väzni spojili k docieleniu čo najdesivejších okamihov, ktorým museli nezbední tínedžeri a búrliví pubertiaci čeliť niekoľko hodín. Výsmech, ponižovanie a strach zlomilo ich nedobytné ego a z veľkých frajerov sa náhle stali ufňukané detičky.

Seriál Beyond Scared Straight zožal úspech po celom svete a ak náhodou patríte k výnimke a drsné prostredie je podľa vás pre týchto darebákov príliš brutálne, pochopte, že títo tínedžeri si musia uvedomiť, že drogy, násilie a krádeže im zaručia peklo na Zemi, z ktorého sa ale už nedostanú!

Zdroj/Foto: YouTube.com