Pokiaľ si myslíte, že ste už videli všetko, toto video vás presvedčí o opaku. Pozrite sa na ten najkreatívnejší spôsob otvárania piva, aký na internete môžete nájsť. Vyskúšať ho môžete napríklad aj dnes večer!

Otváranie piva je typická chlapská záležitosť, ktorú sme sa všetci naučili už ako malé deti. Stačí predsa zobrať otvárač, urobiť správny pohyb a hneď sa dostaví ten známy zvuk, ktorý každý chlap tak miluje. Tí kreatívnejší z nás určite vyskúšali aj rôzne iné metódy. Napríklad otvoriť pivo zubami, buchnutím o stôl, použitím druhého piva, kľúčom, nožom, či dokonca opaskom. Predpokladáme však doteraz nikomu z vás nenapadlo otvoriť fľašku piva tak, ako to urobil chlapík v tomto videu. Na otvorenie fľaše totiž použil 50W laser.

Laser funguje na princípe vyžarovania usmerneného prúdu svetelných čiastočiek – fotónov. Zdroj energie (napr. výbojka) vybudí elektróny prostredia lasera na vyššiu energetickú hladinu. Keď sa elektróny vracajú späť na svoju pôvodnú energetickú hladinu, vyžiaria energiu v podobe týchto fotónov. To, ako sa dá laser kreatívne využiť v praxi, si už pozrite v nasledujúcom videu.

Foto: facebook.com, upload.wikimedia.org

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Tyrion
V konečnom dôsledku tu po nás nezostane nič. Po mne ani po tebe. Všetci raz umrieme. Umrú aj naši blízky, umrú ľudia, čo nás poznali, naše profily na sociálnych sieťach sa stratia medzi miliónmi ďalších, svet ovládnu stroje a tento deň, kedy si čítaš môj profil a plytváš svojím časom nebude nikoho zaujímať. Preto nie je podstatné, čo je tu na napísané. Podstatné je, čo si odnesieš z mojich článkov a ako to aplikuješ do svojho života, aby si každý deň na sebe pracoval a robil ho lepším. To už nechám na teba.