Niektoré príbehy jednoducho nevymyslíš. Svoje by o tom vedeli hovoriť aj dvaja mladí Američania, ktorí spočiatku tvorili dokonalý pár. S postupom času si ale slečna začala myslieť, že ju jej priateľ podvádza. Vymyslela preto sofistikovaný plán – nasadila na neho péčkovú hviezdu, ktorá ho mala zbaliť. Taký výsledok ale nečakala. 

Zdá sa vám, že už tento príbeh viac zamotaný byť nemôže? Vedzte, že môže! Poďme ale po poriadku. Američania častokrát využívajú služby Louisa Mercada, ktorý rôznymi spôsobmi preveruje vernosť partnerov. Siahla po nich aj mladá slečna, ktorá však špehovanie frajera posunula na vyššiu úroveň a nasadila na neho péčkovú hviezdu Valerie White, ktorá ho mala zbaliť.

Hoci muž jej naliehanie (nevedno ako) ustál, slečne sa nepáčilo, že sa jej životná láska pohrávala s myšlienkou, že by mohli ísť spoločne s hlavnou hviezdou filmov pre dospelých na večeru. Po experimente tak svojmu frajerovi zavolala a podrobne opísala, ako sa vlastne veci majú. Takú reakciu ale rozhodne nečakala. Mladík sa totiž nahneval, že mu jeho polovička neverí a cez telefón sa s ňou okamžite rozišiel. No povedzte, stálo jej to za to?

Foto: YouTube