Hoci sa tvárime, že nie, aj my muži občas riešime to, ako vyzeráme. Veď je to jeden zo základných spôsobov, ako zapôsobiť na opačné pohlavie. Aj keď nepotrebujeme kvôli nášmu dokonalému vzhľadu pravidelne vysedávať u kaderníčky či kozmetičky ako naše drahé polovičky, pár tipov pre zlepšenie nášho stylingu určite príde vhod.

Nikto z nás nie je David Beckham, ktorý strieda jeden účes za druhým a občas si môže na svojej hlave dovoliť aj niečo extravagantnejšie. To však ešte neznamená, že sa mu nemôžeme prinajmenšom rovnať. Stačí len chcieť a mať chuť niečo zmeniť a výsledok sa určite čoskoro dostaví. Staňte sa aj vy chlapom, od ktorého nebudú môcť ženy odtrhnúť oči!

Ako sa hovorí, v jednoduchosti je krása, preto aj vy so svojou “premenou” začnite opatrne. Nie je príliš dobré, aby k zmene vášho štýlu došlo zo dňa na deň a už vôbec nie, aby ste urobili niečo, čo je vám neprirodzené. Tu je teda pár tipov, ako zo seba urobiť príťažlivejšieho muža, ktorý dokáže pritiahnuť dámsku pozornosť bez akéhokoľvek väčšieho úsilia.

Trend tohto leta – “Surfer-Look”

Budete sa možno diviť, no úplne krátky účes “na drsňáka” už vôbec nie je pre dnešné dievčatá zaujímavý, práve naopak. Páčia sa im dlhšie vlasy bez nánosov gélu, v ktorých sa môžu len tak prehrabávať. Tento “neupravený” účes sa zvykne označovať aj ako “Surfer-Look” a urobíte ním určite dojem i bez surfovania na divokých vlnách oceánu.

Mužný vzhľad

Pod pojmom mužnosť si však vôbec netreba predstavovať nabúšených chlapcov z posilky s vytetovanou lebkou na ramene. Ženy chcú totiž prirodzene vyzerajúcich chlapov s pevnou postavou, ktorej vôbec nemusia dominovať nafúknuté bicepsy. Zaujmete predovšetkým svalnatým telom získaným vďaka fyzickej práci. Len takéto svaly vyzerajú skutočne a telo nepotrebuje ani žiadne dodatočné úpravy v podobe žiletiek či holiacich strojčekov. Chlpy sú momentálne IN a ženy doslova priťahujú. Samozrejme, všetkého s mierou – v prípade nadmerného zarastania je vhodné chlpy skrátiť, zvlášť na miestach, kde nie sú zrovna žiadúce.

Štýl “Sivko” – len pre odvážnych!

Viacerí ste už zrejme zaregistrovali nový trend, ktorý by sme pokojne mohli nazvať ako sezónnu imidžovku. Ide o mladých chlapíkov dobrovoľne podstupujúcich premenu, ktorá ich spraví o pár rokov staršími. Čo si budeme hovoriť, šediny ženy vždy priťahovali, a tak aj tento fakt bol zrejme jedným z dôvodov, prečo tento štýl vôbec vznikol. Nafarbiť si na sivo môžete nielen vlasy, ale aj fúzy a verte či nie, tento trend je v súčasnosti vo svete naozaj populárny. Výhodou však je, že nemusíte rovno siahnuť po farbe držiacej na hlave niekoľko týždňov. Existujú totiž i špeciálne pasty (gély), ktoré vám porast zafarbia len dovtedy, kým si ho nezmyjete.

pánske trendy tohto leta

4. Správny odev – základ úspechu

Nezabúdajte ani na šatník – ten je totiž základom vášho štýlu. Zásadou číslo jeden v obliekaní je vybrať si dobre padnúce oblečenie. Nie je nič horšie ako veľké neforemné tričko či košeľa a to isté platí aj o menších číslach, ktorými chcú mnohí zvýrazniť svoje svaly, čo však v konečnom dôsledku pôsobí skôr vtipne ako frajersky. V žiadnej skrini trendového muža nemôžu chýbať klasické aj výstrednejšie rifle, nohavice v bledých či výraznejších farbách, košele s dlhým rukávom (tým s krátkymi sa radšej vyhnite), biele tenisky a elegantné topánky. Pri správnej kombinácii viacerých kúskov dostanete ten look, ktorý z vás spraví skutočného alfa sama.

5. Chlap musí voňať

Decentná pánska vôňa dokáže so ženami doslova divy, preto tento faktor mužskej príťažlivosti určite nepodceňujte! Zabudnite však na lacné parfémy z hypermarketov a z akciových letákov rôznych kozmetických spoločností. Hoci k ich kúpe lákajú prijateľné, ba priam až nízke ceny, v skutočnosti na nich aj tak prerobíte. Ich účinok totiž pôsobí iba veľmi krátku dobu, takže ich budete musieť aplikovať častejšie a o ich vôni by sa tiež dalo polemizovať. Lacno pôsobiace voňavky ženy skôr odradia, zvoľte si preto jednu z osvedčených značiek, ktoré sú zárukou kvality aj úspechu.

Foto: Instagram

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.