Každý normálny chlap už v období puberty premýšľa, ako sa čo najskôr zbaviť panictva, ktoré mnohí považujú doslova za prekliatie. Byť “nedotknutý” stredoškolák je nočná mora snáď pre všetkých mladíkov. Veď pochváliť sa v partii spolužiakov s prvým zárezom znamená prestíž a uznanie ostatných členov gangu, najmä tých, ktorí kamoša ešte s ničím iným okrem svojej pravačky nezoznámili. 

Príbeh 42-ročného Vlada z malej kysuckej dediny vám príde zrejme nepochopiteľný, no keď sa dozviete pravý dôvod jeho zdržanlivosti, pochopíte! Na prvý pohľad je to úplne obyčajný štyridsiatnik, starý mládenec, ktorého by si však nejedna vydajachtivá slečna veľmi rada vzala, hoc aj hneď! Tomino, ako ho zvyknú kamaráti volať, totiž vyzerá veľmi zachovalo a do vrecka veru tiež nemá nikdy hlboko. Tú pravú si ale napriek tomu stále ešte nenašiel a vôňu ženy dokonca ani len neokúsil, aj keď jednu skúsenosť predsa len už má…

Raj na dosah…

Keď mal Vlado sladkých osemnásť, randil s jednou spolužiačkou, s ktorou veľmi túžil skočiť aj do postele, ona sa však k tomu akosi stále nemala. Rozhodol sa preto využiť príležitosť počas večernej prechádzky popri tmavom lesíku a zvalil ju do trávy. Spočiatku to vyzeralo, že mu jeho milá aj “dá”, no v momente, keď sa priblížil so svojím vtákom k jej mušličke, začala neskúsená panna zmätkovať a silno mu stlačila gule tak, že musel nadržaný nešťastník vyhľadať lekársku pomoc! O jeden semenník, bohužiaľ, následkom silného stisku prišiel, pretože sa potvrdilo vnútorné poškodenie spôsobujúce neskutočné bolesti.

Dedinskému dobrákovi tak ako pamiatka na prvý pokus o zblíženie sa so ženou zostali nielen trvalé zdravotné následky, ale aj psychická ujma, ktorú neprekonal dodnes. Po traumatizujúcom zážitku sa dokonca pohrával s myšlienkou stať sa kňazom, no jeho otec mu takúto “kariéru” nepovolil. Po žiadnej žene už odvtedy vraj netúžil a k uspokojeniu mu úplne postačuje mozoľnatá dlaň a kvalitné péčko, ktoré si pozrie na internete.

 Zdroj: ManMagazin.sk | Foto:  depositphotos.com (ilustračná)